Prakse.lv seminārnodarbība

Šī gada 9. aprīlī mūsu skolas vecāko klašu skolēni piedalījās Prakse.lv vadītajā seminārnodarbībā, kur varēja paplašināt savas zināšanas karjeras jautājumos - kādas ir pieprasītākās profesijas un nākotnes tendences darba tirgū, kā sagatavoties darba intervijai, uzrakstīt CV, kā arī varēja uzdot sev interesējošus jautājumus. Seminārnodarbības noslēgumā tika veikta aptauja. Šeit ir redzami Rugāju vidusskolas skolēnu aptaujas rezultāti.

https://drive.google.com/file/d/1q66DMJhYjcn87999EiyjKVS3NK1HSJDf/view?usp=sharing

 


Karjeras attīstības atbalsta pasākums –“Kas patiešām ir svarīgi?...’’

Tikšanās ar novadnieci, starptautiskā mārketinga speciālisti Zani Kukurāni.

Zane2

Uz tikšanos 9.novembrī zoom platformā ieradās uzaicināto klašu skolēni no Rugāju vidusskolas 9.-12.kl., Tilžas vidusskolas 9. un 12.kl., Bērzpils pamatskolas, Eglaines pamatskolas , Stacijas pamatskolas Vīksnas filiāles 9.klašu skolēni , kā arī atsevišķi interesenti no Baltinavas vsk. un Balvu pilsētas ģimnāzijas.

     Pirms sešpadsmit gadiem absolvējusi Rugāju vidusskolu, turpinājusi studijas RTU, Biznesa augstskolā “Turība” un Latvijas Universitātē, kā arī , izmantojot studiju programmu apmaiņas iespējas, studējusi Tulūzas un Milānas universitātēs, paralēli mācībām veidoja savu karjeru, strādājot starptautiskos uzņēmumos ,sākotnēji Latvijā (ziņu aģentūra BNS, mediju grupa Modern Times Group, Danone), vēlāk arī Grieķijā un Itālijā, pašreiz Zane par savu mītnes zemi izvēlējusies Itāliju un strādā ar starptautiskiem projektiem buru ražošanas nozarē .

Lasīt tālāk ...


 Karjera 2021 1

Karjeras nedēļa 2021 Rugāju vidusskolā

   Jau tradicionāli, Latvijas skolās notika Karjeras nedēļa. Šogad tā norisinājās no 11. līdz 15. oktobrim. Jau devīto gadu to organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

       Karjeras nedēļa sākās ar diskusiju vecākiem, kurā pārrunāja tehnoloģiju izmantošanas principus ģimenēs. Kā atzīmēja vairāki mūsu skolas skolēnu vecāki, bija interesanti klausīties un apzināties, ka arī citiem vecākiem Latvijā ir ļoti līdzīgas problēmas un atklāt priekš sevis dažas jaunas idejas.

Lasīt tālāk ...


Piesakies uz konsultācijām pie karjeras konsultanta

Karjeras 21 22


 


karjera


 


Follow us

Sveicieni no RTU Rīgas Biznesa skolas!

Sūtām jums jaunākās ziņas un aktuālākos pasākumus RTU Rīgas Biznesa skolā (RBS). Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja nodosiet šo informāciju saviem vidusskolēniem un viņu vecākiem.

RBS, pirms COVID-19 ierobežojumiem, ļoti aktīvi apmeklēja skolas, piedāvājot dažādas interešu nodarbības. Diemžēl šobrīd tas nav iespējams īstenot klātienē, tāpēc esam izstrādājuši online nodarbību.

Mūsu nodarbības ir bezmaksas un, lai rezervētu jums ērtāko laiku, lūdzu, sazinieties ar mani atbildot uz šo e-pastu. Ka arī var iesūtīt informāciju, ja ir kāda konkrēta tēma par kuru jūs vēlētos, lai mēs pastāstām vidusskolēniem.

"Veiksmīgs Start-up: mīts vai realitāte?"

90% jaunuzņēmumu (start-ups) pārtrauc savu darbību un nekad nekļūst veiksmīgi. Kas ir jaunuzņēmumi un kā izveidot jaunuzņēmumu, kurš būs veiksmīgs?
60 minūtēs kopā ar Rīgas Biznesa Skolu vidusskolēni uzzinās pamatus par jaunzņēmumu teoriju un, strādājot grupās, paši sāks veidot idejas saviem jaunuzņēmumiem!

Auditorija: 10. - 12. klases skolēniem.

Darba valoda: angļu.

Lai pieteiktos darbnīcai, lūdzu, atsūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi //This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it./" target="_blank" rel="noopener noreferrer" style="box-sizing: border-box; background-color: transparent; color: rgb(0, 0, 0); cursor: pointer; text-align: left; margin: 0px; padding: 0px; line-height: 22px;">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

21.01.2021.

Vebinars par RBS dubulta grāda programmam.

Aicinām pieteikties online seminārā par dubultā grāda iespējām ar Norvēģijas Biznesa Skolu (BI Norwegian Business School). Pasākuma laikā būs iespejāms iepazīties ar RBS studentiem, kas jau ir absolvējuši šo dubultā grāda programmu un arī ar studentiem, kas šobrīd mācās Norvēģijā.

Pasākumā varēs arī uzdot jautājumus Norvēģijas Biznesa Skolas pārstāvjiem.

Reģistrācijas links: mlgn.to/8pbp

06.02.2021.

Atvērto durvju diena teišsaistē.

Skolēni varēs uzzināt  vai COVID-19 ir ieviesis izmaiņas iestāšanas prasībām un par to, kā šogad norisināsies uzņemšana.

Pasākuma laikā būs iespejāms pievienoties dažādu interešu darba grupām un uzzināt pašu svarīgāko par savu nākotni.

Un pats galvenais - mēs noteikti pastāstīsim, kādas īpašības mēs meklējam jaunajos kandidātos.

Reģistrācijas links: mlgn.to/8mud

 

Šajā gadā mums ir lieliski jaunumi visiem skolēniem, kuri vēlas ne tikai uzlabot angļu valodas prasmes, bet arī sagatavoties Centralizētajiem Eksāmeniem angļu valodā un matemātikā. 

Vairāk informacāijas šeit: ieej.lv/WA83a

 

Novēlam visiem kolēģiem veselību un izturību šajā pārbaudījumu pilnajā laikā!karjeras pazinojums


 


Karjera2021


 

 


Online - izglītojošās spēles jauniešiem

Unikāla iespēja jūsu skolas jauniešiem, vecumā no 13 gadiem,  piedalīties inovatīvās Izglītojošās dzīves spēlēs* (tiešsaistē)par jauniešiem aktuālām tēmām: karjera, komanda, izvēle, radošums, nauda.  

Spēles notiks Zoom platformā no plkst. 12:00 līdz 14:00:  

02.01.2021. – “Komanda”

23.01.2021. – “Nauda”

13.02.2021. – “Izvēle”

06.03.2021. – “Karjera”

27.03.2021. – “Radošums”

Lasīt tālāk ...


10.- 12. klašu jauniešu atsauksmes, pārdomas, atziņas par  tiešsaistes diskusijā dzirdēto

Klau

Karjeras tiešsaistes diskusija patika. Labi ieteikumi, pamācība, šo cilvēku karjeras izvēles fakti. Vienmēr ir jāizmēģina to, ko tev iesaka tuvējie, ja pats īsti nezini ko darīt, jo tomēr viņi pazīst tevi ļoti labi un redz no malas, kas tev padodas un kas īsti nē. Jāieklausās viedokļos, nepazaudēt savu pašpārliecinātību. Iedrošināja nesēdēt uz vietas ar savām vēlmēm, bet kustēties un priekšu un attīstīt to, kas tev padodas.

Lasīt tālāk ...


Karjeras atbalsts

Karjeras attīstības atbalsta pasākums

“Valsts robežsardzes koledžas apmeklējums’’ 16.10 2020

 16. oktobrī skolēnu- interesentu grupa no Rugāju novada vidusskolas 7.-12.kl.  devās uz Rēzekni lai klātienē iepazītos ar mācību vidi Valsts robežsardzes koledžā.

    Mācību vides iepazīšanai Rugāju novada skolēni tika iesaistīti koledžas kadetu ierindas apmacības nodarbībā un instruktora vadībā lūkoja apgūt ierindas apmācības pamatelementus- nostāšanos ierindā, pamatstāju, pagriezienus, soļošanu ierindā, kā arī redzēt ziņojuma nodošanu un saņemšanu u.c. ierondas mācības elementus, ko demonstrēja kadeti.

    Skolēni guva izsmeļošu informāciju par mācību un sadzīves kārtību Valsts robežsardzes koledžā, uzņemšanas kārtību, prasībām un priekšrocībām reflektantiem, par atalgojumu un sociālajām garantijām. Par karjeras veidošanas iespējām dažādās robežsardzes struktūrās- gan uz sauszemes, gan aviācijā, gan uz ūdeņiem. Uzzināja par studiju iespējām ārzemēs un karjeras izaugsmes iespējām darba laikā.

Lasīt tālāk ...


Karjeras atbalsts

Karjeras attīstības atbalsta pasākums – nodarbība skolēnu vecākiem

     16. oktobrī vairāk kā divi desmiti  Rugāju novada skolu audzēkņu vecāki atsaucās aicinājumam apmeklēt izglītojošu nodarbību “Atziņas un risinājumi kā atbalstīt bērna personības izaugsmi karjeras ceļa meklējumos’’, ko vadīja personības izaugsmes trenere, psiholoģe un arī mamma Ilga Kušnere.

Vecakiem1

     

Lasīt tālāk ...


Meža dienas 2020

Šī gada septembra nogalē Rugāju novada vidusskolas 1.- 4. klašu un 6. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties LVM rīkotajās Mežu dienās.

 Mezs2020 1

Lasīt tālāk ...


Karjerasned2


 

© 2023 Rugāju vidusskola