Izstāde “Skola 2020”

       26. februārī mūsu skolas jaunieši apmeklēja izstādi “Skola 2020’’ Balvu pilsētas ģimnāzijā. 26 mācību iestāžu pārstāvji no visas Latvijas stāstīja, rādīja paraugdemonstrējumus un dažādos citos veidos sniedza ieskatu dažādu augstskolu un profesionālo skolu studiju programmu piedāvājumos.

Skola2020

     Izstādē piedalījās Baltic Council for International Education, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, Alberta koledža, Ekonomikas un kultūras augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Latvijas Universitāte, LU Rīgas Medicīnas koledžas Rēzeknes filiāle, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Daugavpils Būvniecības tehnikums, Rēzeknes tehnikums, Valsts Robežsardzes koledža, Rīgas Tehniskā universitāte, Smiltenes tehnikums, Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālā struktūrvienība, Latvijas Jūras akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Ogres tehnikums, Biznesa augstskola ‘’Turība’’, Biznesam mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Vidzemes Augstskola, Malnavas koledža, Valsts policijas koledža un Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola.


© 2020 Rugāju novada vidusskola