Piedzīvojums 2015

6.oktobra rītā Rugāju novada vidusskolas 3 zēnu komandas devās uz 220. jaunsardzes vienību sacensībām "Piedzīvojums 2015", kas notika Lubānā. Sacensība piedalījās komandas no Lubānas vidusskolas, Degumnieku pamatskolas, Meirānu Kalpaka pamatskolas un Rugāju novada vidusskolas.

Vislabākos rezultātus uzrādīja vecākā grupa, ieņemot pirmās 3 vietas:

1. Gints Kukurāns,
  2. Dāvis Stivriņš,
  3. Aivis Usenieks.

2000.-2001.gada vecuma grupā Raitis Kukurāns izcīnīja 4.vietu, atpaliekot vien par 2 punktiem no 3.vietas. un apsteidzot 5.vietas ieguvēju Jāni Arvilu Vīcupu par 4 punktiem.

Ar labiem rezultātiem debitēja 2002.-2003.gada vecuma grupā Edmunds Zelčs, ierindojoties 4.vietā. Viņam šīs bija pirmās jaunsargu sacensības.

Šoreiz visinteresantākā bija šķēršļu josla, kur neliela daļa etapa bija jāveic pa upi. Ar vienu sporta apavu kājā visātrāk šo distanci noskrēja Gints Kukurāns, jo otru, veicot „upes” posmu, pazaudēja Aiviekstē, ko veiksmīgi, protams, atrada.

Teksts: Eva Spriņģe