2021./2022. m.g. Rugāju vidusskola saņēmusi finansējumu akreditētam projektam: 2021-1-LV01-KA121-SCH-000006935 saskaņā ar programmas “Erasmus+” 1. pamatdarbību “Personu mobilitāte mācību nolūkos”, kurā paredzētas 3 personāla mobilitātes un novitāte – eksperta uzaicināšana izglītības iestādē.

Projekta gaitā īstenotas arī divas skolēnu mobilitātes Portugālē un Itālijā, kurās piedalījās 21 skolēns no Rugāju vidusskolas, strādājot pie kopīga projekta "Our Beautiful Future Together".

Pedagogu profesionālā pilnveide:

Pedagogu profesionālā pilnveide - ICT tools; Stress Management

Pedagogu profesionālā pilnveide -Valodu mācīšana globalizācijas laikmetā

Invited expert - Susan Gagliano

"Our Beautiful Future Together":

Students from three schools from Portugal, Latvia and Italy will learn more and develop their skills and competences in three areas of knowledge: Digital Competences (Robotics and 3D printing), Environmental issues and protection and Multiculturalism. This is also an Erasmus project and each mobility will be held under one of these topics. In between mobilities, the students will research, learn more and create materials that can later be used for dissemination.

Tīmekļa vietne

E-Twinning