Popiela svin jubileju - 20gadus!

19.februārī Rugāju novada vidusskolā notika ikgadējais pasākums ''Popiela'', šogad šis pasākums svinēja  savu 20 gadadienu. Par godu šie svētkiem visiem Popielas dalībniekiem tika pasniegtas ''Granny'' balvas, ko pasniedza stilīga Omīte - kuras lomā iejutās 12.klases skolniece  Annija Romāne.
  Šogad Popiela bija pavisam krāšņa un radošuma bagāta, jo visus-gan lielus , gan mazus – izklaidēja jautrie minionu tēli: 9.kl. meitenes- Alise Romāne, Astra Smirnova un 11.kl. Inese Loseva. Arī skatuve bija noformēta atbilstoši minionu tematikai. Lai pasākums izdotos, ļoti lielu darbu ieguldīja skolēnu pašpārvalde un tās vadītāja direktores vietniece Laura Kļaviņa. Popielu vadīja 8.klases skolniece Rēzija Puško un 11.klases skolnieks Gatis Orniņš.

Tā kā šī bija jubilejas Popiela, tad žūrijā tika aicināti  RNV absolventi-iepriekšējo gadu Popielu dalībnieki: Diāna Sietniece, Egmonts Peismanis Rogs, Madara Siliņa, Atis Ozoliņš, kā arī laikraksta ,,Vaduguns” žurnāliste Zinaīda Logina. Pateicoties atraktīvajiem minioniem, žūrija varēja balsot 5 banānu skalā.

Visi dalībnieki bija labi sagatavojušies un ieguldījuši pietiekami daudz izdomas, lai ar saviem sagatavotajiem priekšnesumiem patīkami pārsteigtu skatītājus. Popielā piedalījās gan pašmāju zvaigznes, gan arī viesi no ārzemēm. Šogad Popiela izcēlās ar dažādām deju kustībām un deju ritmiem, dažos priekšnesumos pat bija sagatavoti akrobātiski triki. Popielu atklāja Rugāju novada vidusskolas 4.klase ar grupas ,,Tranzīts” dziesmu ,,Es nevaru būt balts”, tālāk sekoja Eglaines pamatskolas priekšnesums - Zorža Siksnas dziesma ,,Muļķe sirds”. Vēl eglainieši mums parādīja dziesmu ,,Pieci mazi kukainīši”, grupas ,,Bermudu Divstūris” dziesmu ,,Serenāde”, ,,Cosmos”-,,Papu, saki mammai pats”, ļoti atraktīva bija Eglaines pamatskolas skolotāju attēlotā Raimonda Paula dziesma ,,Melnā vārna” . Tilžas vidusskola parādīja Megan Trainor ,,Dear Future Husband”, un vistālākie ciemiņi  Degumnieku pamatskola iepriecināja mūs ar  ,,Musiqq” dziesmu ,,Čaļi” un Ponytail priekšnesumu.

Interesanti un radoši priekšnesumi bija arī pārējām RNV klasēm. 3.klase aktīvi spēlēja dažādus mūzikas instrumentus, attēlojot Crazy dolls ,,Piesit ar kāju”, 1.klase uz skatuves darbojās pidžamās, jo attēloja ,,Sikspārņa Flēdermauša šūpuļdziesmu”,  2.klase dziedāja grupas ,,Notiņas” dziesmu ,,Zaļais”, 5.klase bija,, Mixeri” ar  ,,Esi reals”, 6.klase savā priekšnesumā pārsteidza ar akrobātikas elementiem, attēlojot  Mika Dukura dziesmu ,,Tu mani cel”, 7.klase  -Major Lazer &DJ Snake ,,Lean On”, 8.klase izvēlējās tautas mūziku, iejūtoties  Uškānu kapellas dziesmā ,,Upe nesa ozoliņu”, 8.kl.un 9.kl.draudzīgā apvienībā bija izveidots romantisks priekšnesums ar Renāru Zeltiņu, grupu ,,Olas”-,,Kupidons”, 10.klase attēloja A few drunk Russians ,,My heart will go on”, 11.klases puiši Rihards Krilovs un Gatis Orniņš sniedza patiesi atraktīvu priekšnesumu-Nas and Damian Marley ,,As we enter”. Savukārt 11.klase kopā ar ,,Bermudu Divstūri” uz skatuves uzbūra īstas ,,1002 arābu naktis”.
Žūrijai bija iespēja kādam priekšnesumam dot savu simpātijas balvu, un to šoreiz saņēma 11.klase- ,,1002 arābu naktis”,  šis priekšnesums  patika arī skatītājiem, par ko liecināja lieli aplausi un ovācijas.

   Pēc pasākuma priekšnesumu daļas Skolas padomes vadītāja Mārīte Orniņa pateicās visiem Popielas dalībniekiem par lieliskajiem priekšnesumiem  un pasākuma organizatoriem –skolēnu pašpārvaldei – par ieguldīto darbu, organizējot tik radošu un pozitīvu pasākumu.

Pasākuma noslēgumā jau tradicionāli uzstājās 13. klase jeb skolotāji, iejūtoties gan Sprīdīša tēlā, gan imigrantu un emigrantu lomās, bet beigās nonākot pie secinājuma, ka nekur nav tik labi kā Mājās un īpaši labi ir Rugājos.

Sanda Šapale 11.klase


© 2021 Rugāju novada vidusskola