„Sirsniņdienas” diskotēka pirmsskolā 

Valentīna diena pirmsskolā tiek dēvēta par Sirsniņdienu, jo vismaz nedēļu iepriekš bērni griež, krāso, līmē un zīmē dažādas sirsniņas, ko dāvināt visiem, kurus ļoti, ļoti mīl.... Taču svētku kulminācija ir diskotēka, par kuru laicīgi vēsta afiša uz ziņojumu dēļa. Savukārt mazie ballētāji zina, ka būs jāsaģērbjas sarkanas krāsas apģērbā. Lai gan skolotājas mierina māmiņas, ka īpaši šim pasākumam nevajadzētu pirkt jaunas drēbes, tomēr gadās, ka tiek plānoti iepirkšanās braucieni. Šogad it īpaši nopietni gatavojās sešgadīgās grupiņas zēni, kuri viens pēc otra šonedēļ apmeklēja frizieri, tādējādi iegūstot īpaši modernu matu griezumu.

Diskotēku pirmsskolā palīdz organizēt skolēnu pašpārvalde. Šogad par mūzikas ritmiem gādāja dīdžeji Rihards un Gatis, kuri ļoti labi uztvēra bērnu noskaņojumu un atbilstoši noguruma pakāpei atskaņoja mūziku.

Pirmsskolas bērniem diskotēka ļoti patika, tās laikā valdīja pozitīva gaisotne, draudzīga attieksme vienam pret otru un svētkiem.

Sagatavošanas grupas „Knariņi” skolotāja Rita Pipure

1 sirsnindiena  2 sirsindiena  


© 2021 Rugāju novada vidusskola