karjera


 


Follow us

Sveicieni no RTU Rīgas Biznesa skolas!

Sūtām jums jaunākās ziņas un aktuālākos pasākumus RTU Rīgas Biznesa skolā (RBS). Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja nodosiet šo informāciju saviem vidusskolēniem un viņu vecākiem.

RBS, pirms COVID-19 ierobežojumiem, ļoti aktīvi apmeklēja skolas, piedāvājot dažādas interešu nodarbības. Diemžēl šobrīd tas nav iespējams īstenot klātienē, tāpēc esam izstrādājuši online nodarbību.

Mūsu nodarbības ir bezmaksas un, lai rezervētu jums ērtāko laiku, lūdzu, sazinieties ar mani atbildot uz šo e-pastu. Ka arī var iesūtīt informāciju, ja ir kāda konkrēta tēma par kuru jūs vēlētos, lai mēs pastāstām vidusskolēniem.

"Veiksmīgs Start-up: mīts vai realitāte?"

90% jaunuzņēmumu (start-ups) pārtrauc savu darbību un nekad nekļūst veiksmīgi. Kas ir jaunuzņēmumi un kā izveidot jaunuzņēmumu, kurš būs veiksmīgs?
60 minūtēs kopā ar Rīgas Biznesa Skolu vidusskolēni uzzinās pamatus par jaunzņēmumu teoriju un, strādājot grupās, paši sāks veidot idejas saviem jaunuzņēmumiem!

Auditorija: 10. - 12. klases skolēniem.

Darba valoda: angļu.

Lai pieteiktos darbnīcai, lūdzu, atsūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi //This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it./" target="_blank" rel="noopener noreferrer" style="box-sizing: border-box; background-color: transparent; color: rgb(0, 0, 0); cursor: pointer; text-align: left; margin: 0px; padding: 0px; line-height: 22px;">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

21.01.2021.

Vebinars par RBS dubulta grāda programmam.

Aicinām pieteikties online seminārā par dubultā grāda iespējām ar Norvēģijas Biznesa Skolu (BI Norwegian Business School). Pasākuma laikā būs iespejāms iepazīties ar RBS studentiem, kas jau ir absolvējuši šo dubultā grāda programmu un arī ar studentiem, kas šobrīd mācās Norvēģijā.

Pasākumā varēs arī uzdot jautājumus Norvēģijas Biznesa Skolas pārstāvjiem.

Reģistrācijas links: mlgn.to/8pbp

06.02.2021.

Atvērto durvju diena teišsaistē.

Skolēni varēs uzzināt  vai COVID-19 ir ieviesis izmaiņas iestāšanas prasībām un par to, kā šogad norisināsies uzņemšana.

Pasākuma laikā būs iespejāms pievienoties dažādu interešu darba grupām un uzzināt pašu svarīgāko par savu nākotni.

Un pats galvenais - mēs noteikti pastāstīsim, kādas īpašības mēs meklējam jaunajos kandidātos.

Reģistrācijas links: mlgn.to/8mud

 

Šajā gadā mums ir lieliski jaunumi visiem skolēniem, kuri vēlas ne tikai uzlabot angļu valodas prasmes, bet arī sagatavoties Centralizētajiem Eksāmeniem angļu valodā un matemātikā. 

Vairāk informacāijas šeit: ieej.lv/WA83a

 

Novēlam visiem kolēģiem veselību un izturību šajā pārbaudījumu pilnajā laikā!karjeras pazinojums


 


Karjera2021


 

 


Online - izglītojošās spēles jauniešiem

Unikāla iespēja jūsu skolas jauniešiem, vecumā no 13 gadiem,  piedalīties inovatīvās Izglītojošās dzīves spēlēs* (tiešsaistē)par jauniešiem aktuālām tēmām: karjera, komanda, izvēle, radošums, nauda.  

Spēles notiks Zoom platformā no plkst. 12:00 līdz 14:00:  

02.01.2021. – “Komanda”

23.01.2021. – “Nauda”

13.02.2021. – “Izvēle”

06.03.2021. – “Karjera”

27.03.2021. – “Radošums”

Lasīt tālāk ...


10.- 12. klašu jauniešu atsauksmes, pārdomas, atziņas par  tiešsaistes diskusijā dzirdēto

Klau

Karjeras tiešsaistes diskusija patika. Labi ieteikumi, pamācība, šo cilvēku karjeras izvēles fakti. Vienmēr ir jāizmēģina to, ko tev iesaka tuvējie, ja pats īsti nezini ko darīt, jo tomēr viņi pazīst tevi ļoti labi un redz no malas, kas tev padodas un kas īsti nē. Jāieklausās viedokļos, nepazaudēt savu pašpārliecinātību. Iedrošināja nesēdēt uz vietas ar savām vēlmēm, bet kustēties un priekšu un attīstīt to, kas tev padodas.

Lasīt tālāk ...


Karjeras atbalsts

Karjeras attīstības atbalsta pasākums

“Valsts robežsardzes koledžas apmeklējums’’ 16.10 2020

 16. oktobrī skolēnu- interesentu grupa no Rugāju novada vidusskolas 7.-12.kl.  devās uz Rēzekni lai klātienē iepazītos ar mācību vidi Valsts robežsardzes koledžā.

    Mācību vides iepazīšanai Rugāju novada skolēni tika iesaistīti koledžas kadetu ierindas apmacības nodarbībā un instruktora vadībā lūkoja apgūt ierindas apmācības pamatelementus- nostāšanos ierindā, pamatstāju, pagriezienus, soļošanu ierindā, kā arī redzēt ziņojuma nodošanu un saņemšanu u.c. ierondas mācības elementus, ko demonstrēja kadeti.

    Skolēni guva izsmeļošu informāciju par mācību un sadzīves kārtību Valsts robežsardzes koledžā, uzņemšanas kārtību, prasībām un priekšrocībām reflektantiem, par atalgojumu un sociālajām garantijām. Par karjeras veidošanas iespējām dažādās robežsardzes struktūrās- gan uz sauszemes, gan aviācijā, gan uz ūdeņiem. Uzzināja par studiju iespējām ārzemēs un karjeras izaugsmes iespējām darba laikā.

Lasīt tālāk ...


Karjeras atbalsts

Karjeras attīstības atbalsta pasākums – nodarbība skolēnu vecākiem

     16. oktobrī vairāk kā divi desmiti  Rugāju novada skolu audzēkņu vecāki atsaucās aicinājumam apmeklēt izglītojošu nodarbību “Atziņas un risinājumi kā atbalstīt bērna personības izaugsmi karjeras ceļa meklējumos’’, ko vadīja personības izaugsmes trenere, psiholoģe un arī mamma Ilga Kušnere.

Vecakiem1

     

Lasīt tālāk ...


Meža dienas 2020

Šī gada septembra nogalē Rugāju novada vidusskolas 1.- 4. klašu un 6. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties LVM rīkotajās Mežu dienās.

 Mezs2020 1

Lasīt tālāk ...


Karjerasned2


 


Skolēni izzin darba vidi zemnieku saimniecībā

          Pašā septembra viducī, saulainā atvasaras dienā, Rugāju novada vidusskolas 1.- 4. klašu skolēni kopā ar savām audzinātājām devās ciemos pie trešklasnieka Rinarda Kalnēja, kur viņa tētis Agris Kalnējs visus laipni sagaidīja un izrādīja sava lauku īpašuma “Jaunsiliņi’’ saimniecību.

       Tā kā šinī saimniecībā pamatā nodarbojas ar graudkopību, tad skolēni iepazina lauksaimniecības tehniku graudaugu audzēšanas secībā- sākot ar zemes un graudu sagatavošanu sējai, graudu sēšanu, audzēšanu, novākšanu un transportēšanu tālākai pārstrādei.

Lasīt tālāk ...


Karjeras konsultants Tev palīdzēs

Karjeras reklamaTikšanās ar NBS pārstāvjiem

     10. martā mūsu Rugāju novad vidusskolā viesojās Nacionālo Bruņoto Spēku pārstāvji. Viņi ieradās mūsu skolā lai jauniešiem pastāstītu par iespējām veidot militāro karjeru. NBS pārstāvji sniedza detalizētu informāciju par mācību iespējām Latvijā, par uzņemšanas nosacījumiem mācību iestādēs, kā arī finansiālo un materiālo nodrošinājumu mācību laikā.

Lasīt tālāk ...


Izstāde “Skola 2020”

       26. februārī mūsu skolas jaunieši apmeklēja izstādi “Skola 2020’’ Balvu pilsētas ģimnāzijā. 26 mācību iestāžu pārstāvji no visas Latvijas stāstīja, rādīja paraugdemonstrējumus un dažādos citos veidos sniedza ieskatu dažādu augstskolu un profesionālo skolu studiju programmu piedāvājumos.

Lasīt tālāk ...


Karjeras atbalsts

Ēnu diena 2020

       12.februārī visā Latvijā norisinājās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena. Šogad ēnotājus ar dažādām profesijām iepazīstināja 1695 ēnu devēji no visas Latvijas. 

       Šogad pieprasītākās profesijas, ņemot vērā kopējo pieteikumu skaitu, skolēnu vidū bija programmētājs, gaisa kuģa kapteinis, pilots ,  fizioterapeits , gaisa kuģa stjuarts, ugunsdzēsējs glābējs , arhitekts, televīzijas un radio raidījumu vadītājs , feldšeris , ārsts,  ķirurgs.

Lasīt tālāk ...

© 2021 Rugāju novada vidusskola